Praca - oferty pracy w VidiCom Sp. o.o.

W VidiCom Sp. z o.o. przywiązujemy ogromną wagę do jakości i profesjonalizmu we wszystkich obszarach naszej działalności. Ponadto przynależność do największego dystrybutora w sektorze specjalistycznych systemów mocowań do urządzeń mobilnych daje nam mocną, stabilną i ciągle rozwijającą się pozycję na rynku.

Przez lata VidiCom kojarzona była z technologią specjalistyczną i innowacjami, które tworzyły rozwiązania dla bardzo wymagających klientów. Posiadamy w dystrybucji wiele marek produktowych i jesteśmy firmą aktywnie działającą w większości sektorów w branży.

Obecnie VidiCom Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Warszawa

Numer referencyjny: 2017-HAN

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Prowadzenie prezentacji produktowej.
  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Monitorowanie potencjalnego zapotrzebowania klienta.
  • Zapewnienie odpowiedniej obsługi klienta.
  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami poprzez rozwijanie bieżącej współpracy.
  • Prowadzenie i aktualizacja bazy danych dotyczącej klientów.
  • Bieżący monitoring i kontakt telefoniczny z klientami w celu wyegzekwowania należności.
  • Obsługa CRM

Wymagania:

  • Znajomość technik i narzędzi sprzedaży.
  • Łatwość przyswajania specjalistycznej wiedzy.
  • Samodzielność w pracy.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji z klientami.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Znajomość dobra MS Office.

Oferujemy:

  • Pełny etat i stabilne warunki zatrudnienia.
  • Stałe wynagrodzenie i system prowizyjny uzależniony od wyników.
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe.
  • Możliwość rozwijania własnych mocnych stron.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego, na adres: praca@vidicom.pl w tytule wiadomości proszę wpisać nr referencyjny ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez VidiCom Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."

Menedżer Produktu

Miejsce pracy: Warszawa

Numer referencyjny: 2017-PM

  • Strategiczne planowanie rozwoju oferty produktowej i poszukiwanie nowych rozwiązań.
  • Opieka nad dokumentacją techniczną, tłumaczenia.
  • Zarządzanie cyklem życia produktu.
  • Monitorowanie, identyfikacja i badanie trendów rynkowych.
  • Analizowanie rozwiązań technicznych konkurencji oraz ofert cenowych.
  • Identyfikacja przewag konkurencyjnych w grupach produktowych.
  • Wspieranie merytoryczne pracowników działu sprzedaży.
  • Prowadzenie szkoleń technicznych dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Proponowanie działań marketingowych budujących pozycję rynkową grupy produktowej.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Dyspozycyjność, mobilność, gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji.
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielność w działaniu.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Aktywne prawo jazdy kat. B.
  • Elastyczność i pozytywne nastawienie do zmian.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnej firmie o zasięgu międzynarodowym.
  • Wpływ na kształtowanie oferty produktowej firmy.
  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania w dynamicznym zespole.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego, na adres: praca@vidicom.pl w tytule wiadomości proszę wpisać nr referencyjny ogłoszenia.

Specjalista ds. realizacji zamówień

Numer referencyjny: 2017-RZ

Miejsce pracy: Warszawa (Praga Południe)

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za proces realizacji zamówień.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Gotowość do pracy w tygodniu w godz. 8-16.

Poszukujemy osoby:

  • Bardzo dobrze zorganizowanej, uporządkowanej, systematycznej, zaangażowanej.
  • Posiadającą umiejętności komunikacyjne, które skutkują efektami.
  • Wykazującą chęć do zdobywania wiedzy.

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie plus premię wynikową.
  • Miłą i swobodną atmosferę pracy.
  • Dostęp do nowoczesnych rozwiązań IT.
  • Elastyczne podejście do potrzeb Pracownika.

Zamknij
pixel