VidiCom Sp. z o.o. w Rankingu GAZELE BIZNESU 2019.

2019-12-31


LISTOPAD 2019 r. – otrzymujemy „e-Gazelę Biznesu 2019” za działania w branży e-commerce. GRUDZIEŃ 2019 r. – otrzymujemy kolejną, drugą już w tym roku nagrodę „GAZELĘ BIZNESU 2019” i tym samym dołączamy do grona najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce w segmencie MSP. Tytuł „GAZELI BIZNESU” jest znakiem rozpoznawczym cieszących się dobrą kondycją finansową, dobrze zarządzanych i uczciwych firm.

GAZELA BIZNESU 2019 dla VidiCom Sp. z o.o.! Czytelne i niezmienne od lat kryteria Rankingu sprawiają, że jest on wiarygodny, a o przyznaniu tytułu nie decyduje żadne jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat. Przypomnijmy, że VidiCom Sp. z o.o. w tym roku została już wyróżniona innym tytułem - „e-Gazelą Biznesu 2019” i znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce z branży e-commerce.

Ranking „GAZELA BIZNESU 2019” jest oparty o weryfikację danych finansowych przedsiębiorstw przez analityków renomowanej wywiadowni gospodarczej „Coface Poland”. Ta precyzyjna analiza najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w segmencie MSP o przychodach poniżej 200 mln PLN, czyni ranking wyjątkowym wśród innych zestawień tego typu. W każdej edycji Rankingu badane są wyniki firmy za pełne trzy poprzedzające lata. W 20-ej edycji analizowane były wyniki za lata 2016, 2017 i 2018. W Polsce ranking sporządza dziennik "Puls Biznesu".

O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat (2018 vs. 2016). W rankingu nie mogą się znaleźć firmy, które w badanym okresie miały chociaż raz ujemną wartość kapitału własnego. Aby otrzymać tytuł firma musi między innymi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów. Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami.

Przypomnijmy, że w listopadzie 2019 roku VidiCom Sp. z o.o. została już wyróżniona innym tytułem - „e-Gazelą Biznesu 2019”. e-Gazele Biznesu to Ranking najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce z branży e-commerce, organizowany przez „Puls Biznesu” oraz firmę „ARC Rynek i Opinia”. Udział w tym Rankingu wzięło kilka tysięcy firm z całej Polski, z czego tylko 277 firm spełniło kryteria Rankingu. Wśród nich znalazła się VidiCom Sp. z o.o. Certyfikat potwierdzający przyznanie tytułu odebrał Zarząd Spółki podczas uroczystej gali „e-Gazela Biznesu 2019”, która odbyła się 20 listopada 2019 roku w hotelu Novotel Warszawa Centrum.
pixel