VidiCom Sp. z o.o. współpracuje z Tomaszem Kurnikiem.

2018-07-06
VidiCom Sp. z o.o. współpracuje z Tomaszem Kurnikiem.

VidiCom Sp. z o.o., generalny importer i dystrybutor marki RAM MOUNTS w Polsce współpracuje z Tomaszem Kurnikiem w ramach promowania marki oraz testowania sprzętu. Tomasz Kurnik profesjonalnym wędkarstwem zajmuje się od kilkunastu lat. Były członek Kadry Narodowej w latach 2001 – 2009. Wielokrotnie uhonorowany tytułem Mistrza i W-ce Mistrza Polski w wędkarstwie spinningowym. W 2002 roku zdobywca tytułu polskiego Wędkarza Roku.

Jest konsultantem takich marek jak: Garmin, Rapala, Storm, VMC, Sufix, Suzuki Marine, Alumacraft. Na co dzień Tomasz Kurnik jest przewodnikiem wędkarskim i organizuje wyprawy wędkarskie na terenie Polski oraz Europy. Od 2 lat aktywnie propaguje wędkowanie z kajaka. Występował w zawodach World Predator Classic oraz Hobie Predator Open, gdzie zajął pierwsze miejsce co zakwalifikowało go do startu w Mistrzostwach Świata w USA Louisiana, Leeville. Podczas wyprawy do Włoch w 2014 roku wraz z przyjacielem Arkiem Gajewskim łowi suma o długości 260 cm. Do dzisiaj jest to największy sum złowiony przez Polaków na świecie metodą spinningową na sztuczną przynętę. Od wielu lat jest publicystą w gazecie “Wędkarski Świat”.

Jego ulubione łowiska to włoska rzeka Po, gdzie łowi duże sumy oraz łowiska w Holandii, gdzie łowi duże sandacze, szczupaki oraz ogromne okonie. Turawę, którą odwiedza od dwudziestu pięciu lat, zna jak własną kieszeń. Łowi tam przede wszystkim sandacze i okonie.

Więcej o Tomaszu Kurniku: http://kurnikfishing.pl

pixel