e-GAZELA BIZNESU 2019 dla VidiCom Sp. z o.o.

2019-11-21


Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż firma VidiCom Sp. z o.o. została wyróżniona „e-Gazelą Biznesu 2019”. e-Gazele Biznesu to Ranking najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce z branży e-commerce, organizowany przez „Puls Biznesu” oraz firmę „ARC Rynek i Opinia”. Udział w Rankingu wzięło kilka tysięcy firm z całej Polski, z czego tylko 277 firm spełniło kryteria Rankingu. Wśród nich znalazła się VidiCom Sp. z o.o. Certyfikat potwierdzający przyznanie tytułu odebrał Zarząd Spółki podczas uroczystej gali „e-Gazela Biznesu 2019”, która odbyła się 20 listopada 2019 roku w hotelu Novotel Warszawa Centrum.

Ranking „e-Gazele Biznesu 2019” jest oparty na obiektywnej analizie danych finansowych przedsiębiorstw według przyjętych przez Organizatora kryteriów. Uwzględnia najdynamiczniej rozwijające się firmy z branży e-commerce o przychodach poniżej 100 mln PLN w 2018 roku.

W tym miejscu Zarząd Spółki składa wielkie podziękowania Pracownikom oraz Partnerom biznesowym, bez których sukces ten byłby niemożliwy. Tak dynamiczny rozwój Przedsiębiorstwa zawdzięczamy konsekwentnie realizowanej strategii biznesowej. Dzisiaj sprzedajemy do 14 krajów w Europie, a w Polsce Firma jest największym Dystrybutorem specjalistycznych systemów montażowych do elektroniki użytkowej oraz przemysłowej.pixel